Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

Żużel. Znamy pierwsze mecze „telewizyjne” 2. Ligi w sezonie 2022. Kamery Canal+ najpierw odwiedzą Rzeszów

fot. Stal Rzeszów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Canal+ został we wtorek oficjalnie przedstawiony jako nowy posiadacz praw do transmisji meczów 2. Ligi Żużlowej, a teraz wiemy już, jakie spotkania będą transmitowane w pierwszych czterech kolejkach rozgrywek.

 

Jak przyznał szef żużla w Canal+, Marcin Majewski, w inauguracyjnej kolejce pod okiem kamer będzie odbywało się spotkanie w Rzeszowie, w którym zmierzą się Texom Stal Rzeszów i OK Bedmet Kolejarz Opole. Mecz ten odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia, o godzinie 14:00. A ciekawostką może być fakt, że w sezonie 2021 tego pojedynku nie udało się rozegrać – wówczas ze względu na zły stan toru mecz odwołano i przyznano opolanom walkowera. W innych meczach pierwszej serii spotkań pojadą Unia Tarnów ze SpecHouse PSŻ-em Poznań oraz Polonia Piła z Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. Dokładne terminy tych dwóch spotkań nie są jeszcze znane.

W następnych rundach telewizja uda się kolejno do Rawicza, Rzeszowa i Tarnowa. W 2. kolejce Metalika Recycling Kolejarz podejmie Texom Stal, w trzeciej rzeszowianie zmierzą się z SpecHouse PSŻ-em, a w czwartej Unia stoczy pojedynek z Polonią Piła.