Główny partner portalu

Grzegorz Walasek. Foto: KŻ Orzeł Łódź
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Moje Bermudy Stal Gorzów zaprezentowała już czterech zawodników, którzy zastąpią żużlowców z cyklu Grand Prix w obsadzie Memoriału im. Edwarda Jancarza. W zawodach na stadionie dziewięciokrotnych mistrzów Polski wezmą udział Grzegorz Walasek, Tomasz Gapiński, Adrian Miedziński i Adrian Gała.

 

Zmiany w obsadzie prestiżowej imprezy były konieczne ze względu na sobotnie wydarzenia z Pragi. Przez to, że 2. runda cyklu Grand Prix została przełożona na niedzielę, w turnieju nie mogą wziąć udział zawodnicy walczący o indywidualne mistrzostwo świata. Z zawodów wypadli zatem Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Anders Thomsen i Jason Doyle.

Gorzowianie musieli zatem szybko zareagować i w miejsce Polaka, Słowaka, Duńczyka i Australijczyka zaprosić nowych zawodników. Wybór padł oczywiście na tych, którzy tego dnia nie biorą udziału w żadnych zawodach.

Przypomnijmy, że turniej ku czci legendy gorzowskiego klubu rozpocznie się o godz. 20.05. Imprezę poprzedzi prezentacja zawodników, a także koncert Michała Wiśniewskiego.