Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

ZOOleszcz GKM Grudziądz poinformował swoich kibiców o zmianie dotyczącej spotkań treningowych przed inauguracją sezonu. 

 

Początkowo zespół PGE Ekstraligi miał rozegrać łącznie sześć spotkań sparingowych. Mieli zmierzyć się w dwumeczach z ROW-em Rybnik, Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Wczoraj jednak dowiedzieliśmy się, że tylko mecz z zespołem spod Jasnej Góry dojdzie do skutku.

GKM raz zmierzy się na MotoArenie z Apatorem Toruń. Starcie te zaplanowano na dzień 26 marca. Kolejno 29 i 31 marca siódmy zespół poprzedniego sezonu najlepszej żużlowej ligi świata podejmie zespół z Częstochowy. Pierwsze spotkanie tych ekip odbędzie się na stadionie żółto-niebieskich, dwa dni później rywalizacja przeniesie się na stadion Włókniarza.

Grudziądzanie na inaugurację sezonu udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego, aby zmierzyć się z tamtejszym zespołem. Dla obu klubów może być to kluczowe spotkanie w kontekście późniejszej walki o ekstraligowy byt.

Plan sparingowy ZOOleszcz GKM Grudziądz:

26 marca Apator Toruń VS ZOOleszcz GKM Grudziądz

29 marca ZOOleszcz GKM Grudziądz VS Eltrox Włókniarz Częstochowa

31 marca Eltrox Włókniarz Częstochowa VS ZOOleszcz GKM Grudziądz

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PGE EKSTRALIGA GK OM GRUZIABL SPARINGI2022 TORUN KS 26 MARCA TORUN WŁÃKNIARZ CZĘSTOCHOWA 29 MARCA GRUDZIĄDZ 31 MARCA CZĘSTOCHOWA GKM.GRUDZIADZ.NET inf GRUDZIĄDZ miastootwarte otwarte miasto ZOOleszcz DPV logistic GKM DUMA MIASTAULANOW”