Główny partner portalu

Bartosz Zmarzlik. FOT. KAMIL WOLDAŃSKI
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Bartosz Zmarzlik wciąż nie udał się na zasłużony odpoczynek po bardzo udanym sezonie 2020. Żużlowiec z Kinic po serii wizyt w programach typu „Kuba Wojewódzki”, „Turbokozak” czy „Dzień Dobry TVN zaangażował się w kolejny projekt, w którym biorą udział najbardziej znani sportowcy i artyści. Tym razem mistrz świata uczestniczył w sesji zdjęciowej do „Kalendarza Dżentelmeni 2021”.

„Kalendarz Dżentelmeni” to projekt realizowany od 2007 roku. Inicjatywą kieruje dziennikarz i konferansjer Olivier Janiak. Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zawsze przeznaczany jest na organizacje charytatywne. W tym roku poza fundacją TVN „nie jesteś sam” wsparte zostaną Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Centrum Zdrowia Dziecka, Dom Aniołów Stróżów z Katowic oraz fundacja „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci z Białegostoku.

Obok Zmarzlika w tegorocznym kalendarzu znajdą się m.in. Cezary Pazura, Marcin Prokop, Tomasz Kot, Sebastian Karpiel-Bułecka, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Andrzej Bargiel (polski narciarz wysokogórski i himalaista) czy Jan Błachowicz (mistrz mieszanych sztuk walki organizacji UFC).

ZOBACZ TAKŻE:

Żużel. Kuba Wojewódzki o odcinku ze Zmarzlikiem: Zobaczymy normalność. Dla takich spotkań się żyje