fot. media społecznościowe firmy Garcarek
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Bartosz Zmarzlik od dziś będzie mógł jeździć legendarnym modelem Mercedesa. Jeden z jego sponsorów, firma Garcarek, pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym żużlowy mistrz świata stoi obok jednego z modeli AMG. Opinię na temat tego samochodu wydał nam dyrektor zarządzający MB Motors, Remik Świątek.

 

Dziś rano oficjalne media społecznościowe firmy Garcarek wrzuciły zdjęcie Bartosza Zmarzlika stojącego tuż obok Mercedesa-AMG G 63. Jest to nowe auto 3-krotnego mistrza świata, którym w najbliższym czasie będzie mógł jeździć. Kultowy model tego samochodu jest warty około 1,2 miliona złotych.

– Żaden teren mu nie straszny, a dźwięk silnika V8 przyciąga spojrzenia, kiedy toczy się po miejskich bulwarach. Ma duże możliwości indywidualizacji, kolorystyki, najwyższej jakości materiału w tym naturalna skóra. Do tego posiada charakterystyczny dźwięk towarzyszący zamykaniu drzwi jak w tarpanie – mówi nam Remik Świątek, dyrektor zarządzający MB Motors.

Jest to bardzo rzadki model, a jego produkcja i sprzedaż nie jest prowadzona masowo. Składany był w małej fabryce w austriackim mieście Graz. Można zatem rzec, że Zmarzlik jest specjalnym posiadaczem tegoż auta.

Przypomnijmy, że 28-latek stoi przed szansą wywalczenia czwartego tytułu mistrza świata w swojej karierze. Jeśli tak się stanie, to zrobi to dwa razy z rzędu, podobnie, jak w latach 2019-2020. Zawodnik najprawdopodobniej zdobędzie po raz trzeci z rzędu tytuł mistrza Polski. Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, to Polak seryjnie będzie zdobywał wyżej wymienione trofea.