Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sporo emocji pozasportowych dostarczyło spotkanie pomiędzy Cellfast Wilkami Krosno a Stelmet Falubazem Zielona Góra, które zakończyło się walkowerem dla zespołu gości. Kibice Wilków chcą wspomóc klub finansowo w zapłacie kary za odwołane spotkanie. 

Jeden z fanów zespołu z Krosna założył w internecie specjalną zbiórkę na ten cel pod tytułem: Wilki Krosno zbiórka na „Śrubokręt”. Do tej pory uzbierano już ponad trzy tysiące złotych. 

– Witam , jestem jednym z wielu kibiców Speedwaya. Od dzieciństwa kibicuje mojemu klubowi z Krosna . Po wielu latach doczekałem się czasów ze liczymy się w Polsce i mamy aspiracje do awansu do Ekstraligi . Niestety coraz częściej rzucane są nam kłody pod nogi . 15 maja doszło do absurdu , przyznano walkowera na rzecz przeciwnika tj. Falubaz Zielona Góra . Wyrządzono dużą szkodę temu sportu . Bez próby toru , teraz to sędzia i komisarz toru o wszystkim decyduje , zawodnicy nie maja nic do powiedzenia . A Śrubokręt decyduje o tym czy tor nadaje się do jazdy lub nie. Klubowi z Krosna grozi kara finansowa .Niech każdy wpłaci ile może , nie pozwólmy zniszczyć tego co jest budowane . Niech wszyscy kibice speedwaya wiedza ze najważniejsi są zawodnicy i kibice w tym sporcie  – można przeczytać w opisie akcji (pisownia oryginalna).

Link do akcji