fot. Sandra Rejzner / PSŻ Poznań
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jedni po prostu przedstawiają nowe kevlary według własnego pomysłu, inni wolą skonsultować to z kibicami, a jeszcze kolejni – po prostu pozwolić fanom zadecydować. Ten ostatni wariant zastosowano w Poznaniu, a kibice PSŻ-u wybrali, w jakich „skórach” będą jeździły poznańskie Skorpiony w sezonie 2022.

 

– Chcemy, aby Wasz głos dotyczący funkcjonowania klubu i drużyny był ważny, dlatego zamierzamy brać go mocno pod uwagę – przekonują przedstawiciele poznańskiego klubu. Do wyboru były następujące warianty.

I tak, po głosowaniu wyłoniono zwycięski projekt. Kibice zadecydowali, że najlepszy będzie wariant ze skorpionem na piersi, dominującymi kolorami będą (oczywiście) żółty i czarny, ale nie zabraknie białej wstawki. Pod skorpionem, w który będzie wpisany herb klubu, znajdzie się niebieskie logo Poznania.

– Zaczynamy szyć! Osobiście wybrałbym inny, ale cóż ! Kibice wybrali wiec potem nie będą mogli narzekać – mówi ze śmiechem jeden z członków zarządu PSŻ-u, Jakub Kozaczyk. A dodajmy, ze wzór został zaprojektowany przez byłego żużlowca, Adama Jaziewicza.