Środowy wieczór jest niezwykle szczęśliwy dla kibiców Dackarny Malilla. Ekipa z południowej Szwecji pokonała Smedernę Eskilstuna w drugim meczu finałowym Bauhaus-Ligan i po czternastu latach wróciła na tron. Wielka radość udzieliła się także zawodnikom, którzy w szatni robili sobie nietypowe zdjęcia z pucharem.

Zaraz po ostatnim wyścigu rewanżowego meczu finałowego rozpoczęło się wielkie świętowanie Dackarny. W niebo wystrzeliły fajerwerki, a zawodnicy obficie polewali się szampanem. Dalsza zabawa miała miejsce w szatni. Tam też, jak widać, humor dopisywał świeżo upieczonym mistrzom.

Zdjęcie Janowskiego błyskawicznie przypadło do gustu jego fanom. Po godzinie od publikacji było pod nim już 5600 polubień. Warto dodać, że post z informacją o tym, że Betard Sparta Wrocław została mistrzem Polski do tej pory zgromadził ponad 7800 polubień.

Dodajmy, że Dackarna wywalczyła szósty tytuł w historii. W sezonie 2020 najlepsza w Szwecji była natomiast Masarna Avesta.