Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Działacze Texom Stali Rzeszów reagują na słabą dyspozycję drużyny w ostatnich tygodniach. Do zespołu dołącza obiecujący junior, o którego przed startem sezonu zabiegało wiele klubów, w tym również tych ekstraligowych. Franciszek Majewski spędzi w rzeszowskim zespole… trzy kolejne sezony!

 

Drużyna Stali Rzeszów po serii porażek znalazła się w trudnym położeniu. Jeszcze do niedawna wydawało się, że rzeszowianie mogą być spokojni o utrzymanie, a większość ekspertów widziała ich już w fazie play-off. Tymczasem Żurawie z czterema punktami zajmują dopiero siódme miejsce w tabeli Metalkas 2. Ekstraligi, a pocieszać może ich jedynie fakt, że jeszcze gorzej spisuje się w tym sezonie Energa Wybrzeże Gdańsk. Terminarz Stali do końca rozgrywek nie jest jednak łatwy, więc nic jeszcze nie jest przesądzone. Działacze zdają sobie z tego sprawę i postanowili poszukać wzmocnień.

Żużel. Polonia sięga po ekstraligowe wsparcie. Pomoże w walce o play-offy?

Żużel. Maciej Janowski wraca do Grand Prix! Pojedzie w Gorzowie!

Padło na Franciszka Majewskiego z Polonii Bydgoszcz. Przed sezonem Gryfy wygrały walkę o zdolnego młodzieżowca i wydawało się, że Jerzy Kanclerz zrobił doskonały interes podpisując z Majewskim wieloletnią umowę. W tym sezonie przegrywa on jednak rywalizację z Olivierem Buszkewiczem i Franciszkiem Karczewskim, więc bydgoszczanie wypożyczyli go do rywala z Rzeszowa. Interesujące jest to, że jak podaje oficjalny profil Stali Rzeszów, Majewski będzie reprezentował biało-niebieskie barwy do końca sezonu 2027.

17-latek okazję do debiutu będzie miał już w piątek. Jego nowy klub zmierzy się na własnym stadionie z Innpro ROW-em Rybnik.