Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. Facebook Janusza Kołodzieja
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Żużlowcy w ostatnich latach wprowadzają coraz więcej nietypowych elementów do swoich przedsezonowych przygotowań. Precyzję i koncentrację poprzez udział w wyścigach zdalnie sterowanymi modelami RC ćwiczy Janusz Kołodziej.

 

Żużlowiec Fogo Unii Leszno postanowił wziąć udział w zawodach, które odbyły się w Zawadzkiem. Jak się okazało, zawodnik potrafi się ścigać nie tylko na torze żużlowym.

– Sześcioosobowy team zdominował klasę Formuła i zajął sześć pierwszych miejsc. Janusz ostatecznie zajął piąte miejsce. Skład teamu: Janusz Kołodziej, Wojciech Bochenek, Rafał Zeljaś, Jacek Rogoziński, Tomasz Małkiewicz, Jakub Małkiewicz – można przeczytać w mediach społecznościowych czterokrotnego indywidualnego mistrza Polski.

Kołodziej, pomimo tego, że jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Byków pojawia się też na zajęciach prowadzonych dla młodszej części drużyny. Oprócz tego żużlowiec trenuje chociażby na quadach. Pod koniec lutego 38-latek uda się na tradycyjne zgrupowanie Unii do Hiszpanii.