Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Najbliższy weekend w Gorzowie Wielkopolskim zapowiada się niezwykle ciekawie. W sobotę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się kolejna runda cyklu Grand Prix, a wcześniej dojdzie do spotkania legend Stali Gorzów z kibicami speedwaya. Z okazji spotkania z wybitnymi żużlowcami i postaciami w historii Stali, organizator przygotował specjalną koszulkę, która na ten moment będzie dostępna tylko w najbliższą sobotę.

 

ZOBACZ TAKŻE: WEEKEND LEGEND W GORZOWIE

W sobotę dojdzie do spotkania legend z kibicami żużla. Wśród gości pojawi się między innymi Bogusław Nowak, Stanisław Maciejewicz, Józef Jarmuła, Waldemar Walczak, Marek Kraskiewicz czy Bernard Jąder.

– Część soboty spędzimy na barce Jadwiga nad Wartą gdzie od 14.30 spotkamy się z kibicami. To kameralne spotkanie dla pięćdziesięciu osób. Biletem wstępu jest okolicznościowy plakat z piątkowego spotkania w cenie 25 złotych, a dochód z „cegiełek” zasili moją fundację i jak zwykle spożytkowany zostanie na pomoc innym. Będzie czas na wspominki, zdjęcia czy opowieści jak to na żużlu dawniej bywało. Jest Józek Jarmuła więc śmiesznych, a zarazem ciekawych historii nie zabraknie – podsumowuje ze śmiechem legenda Stali Gorzów, Bogusław Nowak.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenia pod adresem [email protected].

Organizator przygotował specjalną koszulkę upamiętniającą spotkanie, a także 75-lecie Stali Gorzów. – To zdecydowanie dobry pomysł, jako klub popieramy tę inicjatywę, a koszulka ze spotkania z legendami będzie fantastyczną pamiątkę i kto wie, jeśli będzie duże zainteresowanie, może w przyszłości trafi do sprzedaży? – mówi Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

Na ten jednak moment koszulka jest w edycji limitowanej, jedynie 50 sztuk i dostępna będzie podczas sobotniego spotkania z legendami Stali oraz na naszym stoisku przed wejściem na stadion. Zamawiać ją można poprzez naszego fanpage’a na Facebooku oraz mailowo na [email protected]

Podczas imprezy na barce będzie można także nabyć naszą książkę „Żużlowe Rozmowy Po Bandzie”.

– Pozycja „Żużlowe Rozmowy Po Bandzie” okazała się sukcesem, dlatego chcemy przygotować jej kolejną odsłonę. Tym razem oprócz wywiadów z ludźmi ze świata żużla przygotowaliśmy także tytułowe żużlowe opowieści, czyli zbiór historii z czarnym sportem w roli głównej – mówi autor pozycji, Łukasz Malaka.

W książce znajdziemy rozmowy m.in. z legendarnym duńskim bramkarzem Peterem Schmeichelem, komentatorem Andrzejem Mielczarkiem, mistrzem świata juniorów z 2001 roku, Dawidem Kujawą czy byłymi zawodnikami, którzy po karierze zostali trenerami – Grzegorzem Dzikowskim i Stanisławem Chomskim.

Podczas wydarzenia oraz samych zawodów Grand Prix nasze stoisko będzie w pobliżu klubowego sklepiku Stali.