Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wygląda na to, że Energa Wybrzeże Gdańsk zażegnało problemy ze zbyt małą liczbą juniorów. Dziś klub poinformował o wypożyczeniu z Abramczyk Polonii Bydgoszcz do ekipy z Pomorza Bartosza Głogowskiego i Adama Putkowskiego. 

 

Przypomnijmy, że gdańszczanie w pierwszej kolejce Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów mieli problem w związku z wystawieniem niedostatecznej liczby zawodników, za co będą musieli zapłacić karę. Ponadto dodatkowym kłopotem gdańszczan okazała się niedawno także kontuzja Eryka Kamińskiego, która jeszcze bardziej pogłębiła juniorski ubytek Wybrzeża.

W związku z zaistniałą sytuacją klub z Gdańska podjął kroki w celu zapełnienia składu młodzieżowców. W tym celu z Abramczyk Polonii Bydgoszcz wypożyczeni zostali Bartosz Głogowski i Adam Putkowski.

Obaj zawodnicy mieli okazję już dziś spróbować swoich sił w gdańskich barwach. Wystartowali oni bowiem wspólnie z Miłoszem Wysockim i Bartoszem Tyburskim w drugiej kolejce DMPJ-ów. Drużyna, startująca pod szyldem Zdunek Wybrzeża Gdańsk, zajęła w swojej grupie ostatnie czwarte miejsce. Najlepszym w pomorskim zespole okazał się Adam Putkowski, który zdobył 6 punktów.

CZYTAJ TAKŻE 

Żużel. Sukces Polaków w Daugavpils! Trzech Biało-Czerwonych z awansem!

Żużel. Pierwszy półfinał Woźniaka w GP. „Był apetyt na więcej”