Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
fot. materiały prasowe
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Cellfast Wilki Krosno ogłosiły współpracę z bardzo poważnym sponsorem. Mowa o PKN Orlen, czyli liderze wśród przedsiębiorstw petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej. Koncern został tytularnym sponsorem akademii żużlowej krośnieńskiego klubu.

 

W rozgrywkach młodzieżowych zespół z województwa podkarpackiego będzie występował więc pod nazwą ORLEN Cellfast Wilki Krosno. Logotyp koncernu pojawi się w centralnym miejscu kevlarów młodych zawodników, obszyciach motocykli czy bandach reklamowych na stadionie.

– Współpraca z największą polską firmą jaką jest PKN ORLEN to dla nas powód do dumy i dowód na to, że nasza praca zostaje doceniona. Nawiązana współpraca oznacza dla naszego klubu nowe możliwości w zakresie pracy Akademii. Będziemy mogli zwiększyć zaangażowanie w rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz adeptów przygotowujących się do uzyskania żużlowej licencji – podkreśla prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak.

– Otwieramy nowy rozdział w historii naszego klubu w obszarze szkolenia. Ta współpraca niesie ze sobą misję w postaci stworzenia odpowiednich warunków do szkolenia żużlowej młodzieży i zwiększa tym samym wartość naszego klubu – dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

Przypomnijmy, że Orlen w ostatnich latach coraz mocniej angażuje się w sport żużlowy. Poza wspieraniem Bartosza Zmarzlika, koncern był sponsorem tytularnym rund cyklu Grand Prix w Lublinie. Najnowszym rozdziałem wsparcia płockiej firmy dla czarnego sportu jest pomoc krośnieńskim adeptom.