Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W dobie pandemii zawodnicy szukają różnych pomysłów na zabezpieczenie swojego budżetu. Niemiec, Kevin Woelbert poprosił o wsparcie swoich kibiców.

– Abym dalej mógł realizować się na założonym poziomie sportowym, wraz ze swoim teamem postanowiliśmy powołać do życia klub Supporters311. Każda z osób, która do niego dołączy, otrzyma zestaw fana (maseczka covid, szalik, karta z autografem oraz naklejki). Dodatkowo nazwisko osoby zostanie umieszczone na moim busie oraz stronie internetowej. Jedna z osób zostanie również uhonorowana możliwością wyjazdu ze mną na mecz ligowy do Polski i zobaczenia meczu od kulis – napisał zawodnik w swoich mediach społecznościowych. 

Cena zakupu oferowanego pakietu wynosi 80 euro. 

– Niestety sytuacja w związku z pandemią jest, jaka jest. Cały czas szukam wsparcia na kolejny sezon. Paru sponsorów zmniejszyło pomoc, dwóch kompletnie zaniechało dalszej współpracy. Pomysł ze zbiórką nie jest nowatorski, ale zobaczę czy się przyjmie. Przygotowałem trzydzieści pakietów i zobaczymy, jak to wypadnie – mówi nam Kevin Woelbert