Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
fot. Włókniarz Częstochowa
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jonas Jeppesen zostaje we Włókniarzu Częstochowa. Tym samym wydaje się, że szefostwo klubu spod Jasnej Góry skompletowało skład na sezon 2022.

 

W Częstochowie postawiono na stabilizację. Ważne umowy z klubem mają Fredrik Lindgren i Leon Madsen, a warunki nowych umów ustalili już Kacper Woryna, Bartosz Smektała i Jonas Jeppesen. Wielkim zmianom – poza odejściem Bartłomieja Kowalskiego do Apatora Toruń – nie ulegnie również formacja młodzieżowa Lwów.

– Od początku mojej przygody z Eltrox Włókniarzem Częstochowa czułem, że trafiłem do odpowiedniej drużyny. W trakcie sezonu wszystkie moje przeczucia się potwierdziły. Klub jest bardzo profesjonalnie zarządzany, w Częstochowie mam swój team oraz oddanych sponsorów, którzy mnie wspierają oraz mi zaufali. Cały czas czuję, że stać mnie na lepsze wyniki, które ucieszą zarówno zarząd jak i kibiców. Dziękuję za drugą szansę i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby w przyszłym sezonie wraz z kolegami powalczyć o poprawę tegorocznego wyniku – zapewnia Duńczyk.

Dla Jonasa Jeppesena będzie to drugi sezon w częstochowskim Włókniarzu. W kończących się powoli rozgrywkach w czternastu spotkaniach zdobywał średnio 1,255 punktu na bieg.