Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po kontuzji Dimitri Berge Cellfast Wilki Krosno przegrały na swoim stadionie z Arged Malesą Ostrów. Brak Francuza był nadto widoczny i w związku z tym działacze klubu z Krosna postanowili zakontraktować Kennetha Bjerre.

 

Duńczyk w tym sezonie nie miał okazji zaprezentować się na polskich torach. Odpisał jedynie umowę grzecznościową z Unią Tarnów co pozwoliło mu na wypożyczenie do innej drużyny w każdej chwili. Wykorzystali to działacze Wilków Krosno, którzy po kontuzji swojego lidera poszukiwali wzmocnień.

Żużel. Cegielski komentuje kary dla zawodników! Są zbyt wysokie, będą odwołania!

Żużel. Przyjemski poznał rywali! Spacerek w eliminacjach do SGP2?

W zeszłym sezonie Bjerre reprezentował Polonię Bydgoszcz. Zdobywał dla niej średnio 1,865 punktu na bieg co było 20 wynikiem w lidze. Z pewnością może on dać nową jakość drużynie Wilków w czasie gdy kontuzję leczyć będzie Berge. Francuz może pauzować nawet 3 miesiące.

Żużel. Władze zdecydowały! Duże kary po skandalu w Gorzowie!

Działacze Watahy nie ukrywają, że chcą, aby Duńczyk zadebiutował już najbliższej niedzieli w meczu wyjazdowym z Orłem Łódź. W zeszłym roku na Moto Arenie uzbierał 13 oczek i bonus w 5 startach co może być dobrym prognostykiem dla kibiców z Krosna.