Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. Jakub Malec
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zespół Cellfast Wilków Krosno ma już zaplanowaną ostatnią część przygotowań do zmagań w sezonie 2022. Sztab szkoleniowy podkarpackiej drużyny chce odjechać pięć starć sparingowych. Przed spotkaniami kontrolnymi krośnianie mają natomiast pojechać na dwa zgrupowania.

 

Wiadomo już, że wicemistrzowie eWinner 1. Ligi 2021 będą się integrować i przygotowywać pod względem kondycyjnym w polskiej miejscowości. Obóz podczas którego krośnianie po raz pierwszy w tym roku wyjadą na tor odbędzie się z kolei u pierwszego gospodarza tegorocznego cyklu Grand Prix.

– Jeden z nich, to będzie obóz w Polsce. Integracyjno-sportowy. Miejsca na razie jednak nie zdradzę. Drugie zgrupowanie odbędzie się zagranicą. Pojedziemy potrenować i rozjeździć się po zimie w chorwackim Gorican – informuje Michał Finfa, menadżer Cellfast Wilków w rozmowie z serwisem polskizuzel.pl.

Większość tegorocznych meczów przedsezonowych Wilków ma się odbyć poza Krosnem. Opiekunowie drużyny zaplanowali zmagania z rywalami z każdego szczebla rozgrywkowego. Przeciwnikami pierwszoligowca będą zespoły z Rybnika, Częstochowy, Rawicza i Tarnowa.

– Przed meczem z Wybrzeżem czekają nas dwa sparingi przygotowujące zespół stricte do rywalizacji w Gdańsku. Jeden z nich odbędzie się w Rawiczu a drugi w Tarnowie – mówi menedżer.

– Cieszymy się z tego co udało nam się zaplanować w okresie przygotowawczym. Mamy wszystko aby dobrze przygotować się do pierwszych spotkań. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za korzystną pogodę od połowy marca w naszym kraju – dodaje.

Wspomniane starcie w z Wybrzeżem zaplanowane jest na drugi weekend kwietnia. Pierwszy domowy mecz zespół duetu Michał Finfa-Ireneusz Kwieciński odjedzie 25 kwietnia. Wtedy rywalem Wilków będzie Stelmet Falubaz Zielona Góra.