Główny partner portalu

fot. FB Hansa Nielsena
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnich latach lipiec może kojarzyć się fanom czarnego sportu z przerwą od najważniejszych zmagań. Nie inaczej było w tym roku. Poza żużlowcami ZOOleszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz i eWinner Apatora Toruń, wszyscy zawodnicy ekstraligowi mieli trzy tygodnie przerwy od starć w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Okres urlopu czynnych zawodników na odpoczynek wykorzystał również wielki mistrz – Hans Nielsen. Duńczyk pochwalił się zdjęciami z plaży.

 

Czterokrotny mistrz świata zdecydował, że nie będzie udawał się w żadne dalekie kraje. Urlop spędził… w rodzimej Danii. Jak pokazał na zdjęciach i w Skandynawii można spędzić wakacje w blasku słońca. – Życie to plaża. Fajny bieg i pływanie na naszej pięknej plaży. Świetna letnia pogoda – napisał Nielsen w mediach społecznościowych.

Profesor z Oxfordu nie ma jednak zbyt wiele czasu na odpoczynek. Już w najbliższy weekend we Wrocławiu odbędą się bowiem rundy cyklu Grand Prix. Duńczyk za pewnie będzie wspierał w boksach swoich podopiecznych, a więc Leona Madsena i Andersa Thomsena.