Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Fot: Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

15 i 16 lipca startuje nowy projekt organizowany przez FIM women i Track racing comission, a mianiowicie pierwsza kobieca akademia żużla. Będzie ona miała miejsce w niemieckim Diedenbergen i mogą w niej wziąć udział zawodniczki powyżej 16. roku życia.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Jak informuje FIM w swoim komunikacie: „Dzięki współpracy z DMSB, DMV, DMSJ i MSC Diedenbergen, zawodniczki 500cc powyżej 16. roku życia będą mogły uczestniczyć w dwudniowym programie, który będzie zawierał zajęcia sportowe, mentalne oraz komunikacyjne, jak i oczywiście jazdę na torze. Uczestniczki będą mogły skorzystać z wskazówek od aktualnych, jak i byłych żużlowców, trenerów czy ekspertów. MSC Diedenbergen przygotuje także inne aktywności jak np. wyścigi wirtualne.”

W ten sam weekend odbędzie się także runda FIM Flat Track championship, również w tym samym miejscu. Udział w mistrzostwach wezmą dwie zawodniczki, Yasmin Poppenreiter jako stała uczestniczka cyklu oraz Micaela Bazas jako dzika karta na trzy ostatnie rundy.

Każda chętna do uczestnictwa w akademii zawodniczka może się kontaktować z organizatorami za pośrednictwem maila: [email protected] i [email protected] oraz social-mediów: @fimwomeninmotorcycling i @fimtrackracing.