Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Od lat byłe legendy polskich torów wykorzystują różne „żużlowe” okazje do tego, aby spotkać się we wspólnym gronie i powspominać stare „dzieje”. Spotkania tradycyjnie organizują Bogusław Nowak i Marek Towalski wraz z grupą byłych zawodników gorzowskiej Stali. Wszystko wskazuje na to, że tradycja zostanie podtrzymana w tym roku również i do kolejnego spotkania dojdzie przy okazji Grand Prix na torze w Gorzowie.

 

– To prawda. Jest taki zamysł, aby takowe spotkanie ponownie zorganizować i mamy nadzieję, że uda nam się po raz kolejny przy okazji żużlowego święta w Gorzowie wspólnie usiąść i powspominać stare czasy – mówi nam współorganizator spotkania, Marek Towalski.

W tym roku może być ciekawiej o tyle, iż z gitarą na spotkaniu polskich legend pojawić się może były mistrz świata z 1983 roku, Egon Muller. – O tym, że Egon przybędzie na Grand Prix do Gorzowa wiemy i nie ukrywam, że Egona zaprosimy na nasze spotkanie. Znamy się przecież ze starych czasów i z dużą dozą prawdopodobieństwa myślę, iż zaproszeni przyjmie – dodaje ze śmiechem Marek Towalski.

– Jak tylko dostanę zaproszenie, to oczywiście, że się pojawię na takim spotkaniu z wielką radością – dodaje Muller.

Wszystkich byłych zawodników oraz osoby z żużlowego „środowiska”, które chciałyby w spotkaniu uczestniczyć prosimy w imieniu organizatorów o kontakt mailowy do Pana Marka Towalskiego pod adresem: [email protected]

Żużel. Legenda Falubazu stawia na ogranie Stali. „Wierzę, że derby będą nasze” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Anders Thomsen niezadowolony ze swoich występów. Odbuduje się w derbach? – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)