Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W najbliższy poniedziałek – 17 maja – oficjalnie zainaugurowany zostanie ligowy sezon na Wyspach Brytyjskich. W tym tygodniu zorganizowano specjalny „Press Day”, na którym byli obecni zawodnicy, menadżerowie oraz przedstawiciele stacji Eurosport.

Podczas spotkania specjalnie przemówienie wygłosił szef BSPA, Rob Godfrey. – Cieszę się, że nasz sport powraca po pandemii. Specjalne podziękowania kieruję do sześciu klubów Premiership za stworzenie zespołów i przygotowanie się w odpowiedni sposób do rozgrywek. Mieliśmy problemy w czasie zimy, ale uważam, że wspólnie obraliśmy właściwy kierunek działania. Najważniejsze, że postawiliśmy na młodzież, bo to ona jest przyszłością żużla – mówił Godfrey. 

Jak przyznał szef angielskiego żużla, poniedziałek będzie dla niego specjalnym dniem. – W poniedziałek usiądę przed telewizorem i włączę Eurosport, aby obejrzeć inauguracyjny mecz Belle Vue – Sheffield. Będą leciały łzy radości i wzruszenia z powodu, że ponownie odzyskaliśmy naszą dyscyplinę – podsumował Godfrey.

CZYTAJ TAKŻE