Żużel. Utalentowany młodzieżowiec może w końcu zadebiutować w Ekstralidze! W Toruniu wyczekiwali tego dnia

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Szesnaste urodziny świętuje dzisiaj Antoni Kawczyński. Zgodnie z regulaminem młody zawodnik Apatora Toruń od następnej kolejki będzie mógł występować w meczach ligowych. Czy utalentowany zawodnik spełni oczekiwania kibiców?

 

Najbliższą okazją do debiutu w PGE Ekstralidze będzie piątkowe starcie Apatora ze Spartą Wrocław. Nie wiadomo jednak czy Piotr Baron zdecyduje się od razu postawić na dzisiejszego solenizanta. Istnieje szansa, że Antoni wystąpi we wtorkowym meczu ze Stalą Gorzów w ramach Ekstraligi U24. To spotkanie wydaje się idealną okazją do sprawdzenia w jakiej dyspozycji jest młodzieżowiec.

Żużel. Ten mecz zapamięta na długo! Dokonała tego jako pierwsza kobieta!

Do tej pory parę juniorów w Toruniu tworzyli Krzysztof Lewandowski i Mateusz Affelt. Obaj zaliczyli niezłe debiuty w PGE Ekstralidze, ale nie rozwijają się tak jakby życzyli sobie tego działacze i kibice klubu z Torunia. Co prawda podczas domowego spotkania z Unią Leszno juniorzy pokazali się z wyjątkowo dobrej strony, ale w dotychczasowych meczach wyjazdowych nie byli nawet blisko pokonania żadnego przeciwnika.

Żużel. Woryna dostaje zły numer startowy? „Sztab i trener powinien widzieć takie rzeczy

W zeszłym roku Kawczyński był ograniczony do startów w zawodach juniorskich takich jak Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. W nich wychowanek Wybrzeża zdążył pokazać, że ma papiery na jazdę i w Toruniu mogą mieć z niego w przyszłości pociechę. Polakowi nie brakuje odwagi i myślenia na torze, co z pewnością trzeba docenić w młodym zawodniku. Jeśli zawodnik z Gdańska będzie pracował nad swoją jazdą sumiennie to może niedługo zostać kluczowym zawodnikiem w układance Piotra Barona.

Żużel. Czas na powrót Łaguty i Sajfutdinowa do GP? Cieślak z jasnym stanowiskiem!

Żużel. Po trybunach niosło się: „Łukasz Kaczmarek!”. Stalowcy uczcili pamięć tragicznie zmarłego