Foto: Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnim czasie kibice, zawodnicy i działacze nie mają dobrych dni. Wszystko przez warunki atmosferyczne, które torpedują rozgrywki na wszystkich szczeblach. Tym razem padło na piątkowy mecz ebut.pl Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno. 

 

Minęło zaledwie półtora miesiąca ligowego ścigania, a już ciężko zliczyć ilość zawodów, które nie odbyły się w pierwotnym terminie. Tym razem działacze postanowili przełożyć zaplanowany na piątek o godzinie 18:00 mecz w Gorzowie.

Żużel. Żużlowcy Stali chcieli jechać?! „Nikt nie odmówił jazdy”

Biorąc pod uwagę wydarzenia sprzed dwóch dni ciężko tą decyzję podważać. Wtedy na stadionie im. Edwarda Jancarza Stal miała podjąć GKM Grudziądz. Zawody zaplanowane na godzinę 18 zostały oficjalnie odwołane dopiero… prawie cztery godziny później! Obie drużyny zostały ukarane walkowerem, a oczy wszystkich ludzi związanych z czarnym sportem były skierowane na skandal, który miał miejsce w województwie lubuskim.

Żużel. To grozi klubom za walkower! Gigantyczne kary!

„W związku z niekorzystnymi prognozami pogody Ekstraliga Żuzlowa sp z o.o. odwołuje mecz między EBUT.PL STALĄ a FOGO UNIĄ (7. runda). Nowy termin zostanie podany w osobnym komunikacie Speedway Ekstraligi.” – poinformował oficjalny profil Speedway Ekstraliga.

Żużel. Wiadomo kto zastąpi Doyle’a! Zmiana w obsadzie Grand Prix Czech

Żużel. Były żużlowiec zwrócił się do Marka Cieślaka: Mam już dość jeżdżenia po zawodnikach