Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Transmisje z PGE Ekstraligi w Canal+ do 2025 roku

PGE Ekstraliga przez kolejnych pięć sezonów będzie transmitowana w Canal+. Stacja ta wygrała przetarg, na mocy którego prawa telewizyjne do transmisji zostały przedłużone do 2025 roku. Warto podkreślić także rekordową kwotę sprzedaży praw – 242 miliony złotych.

– Kontynuujemy naszą współpracę, którą rozpoczęliśmy w 2013 roku, ponieważ uważamy, że to najlepsze rozwiązanie dla PGE Ekstraligi, gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości telewizyjnej oraz nieustający rozwój. Mecze PGE Ekstraligi będą od sezonu 2022 przez cztery kolejne lata transmitowane w CANAL+, a więc nie schodzimy z raz obranej drogi z naszymi sprawdzonymi partnerami, a przede wszystkim dzięki wzajemnej współpracy gwarantujemy kibicom żużla transmisje ze wszystkich meczów PGE Ekstraligi oraz wiele dodatkowych programów o PGE Ekstralidze. Stawiamy też mocno na dostępność produkcji żużlowych w internecie – zaznacza prezes PGE Ekstraligi, Wojciech Stępniewski.

Obecnie trwają rozmowy z Eleven Sports na temat umowy sublicencyjnej, która działałaby podobnie, jak w minionym sezonie, czyli dwa spotkania byłyby transmitowane na kanałach Eleven Sports, jednak pierwszeństwo wyboru meczów należałoby do Canal+. W fazie play-off Canal+ zachowałby prawo do transmisji obu spotkań finałowych. Co ważne, wszystkie mecze PGE Ekstraligi będą dostępne w internetowej platformie Canal+.

Dodajmy, że w ramach umowy Canal+ może publikować także magazyn skrótów w internecie, program z zapowiedziami i podsumowaniami spotkań, kulisy meczów oraz transmisje z Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi oraz Gali Ekstraligi.

– Canal+ jest związany z PGE Ekstraligą od wielu lat, współpracując, wspierając i inwestując w rozwój tej niezwykle emocjonującej i popularnej w naszym kraju dyscypliny na wielu poziomach. Nowy kontrakt telewizyjny, obowiązujący aż do 2025 roku, potwierdza zresztą nasze długoterminowe zaangażowanie, a przy okazji zapewnia stabilizację finansową, tak ważną w tych skomplikowanych i niepewnych czasach. Jestem przekonana, że nasza dalsza współpraca z PGE Ekstraligą przyniesie wiele korzyści nie tylko dla klubów i zawodników, ale również dla całego środowiska żużlowego i rzeszy wiernych kibiców – komentuje Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna Canal+ Polska.

Canal+ wyprodukuje wszystkie spotkania sezonu przy użyciu minimum jedenastu kamer, w najwyższym możliwym standardzie technologicznym. Mecz poprzedzający magazyn PGE Ekstraligi, który będzie produkowany ze stadionu, realizowany będzie przy użyciu kamery typu “kran” zlokalizowanej wewnątrz toru oraz z użyciem drona. Od nowego sezonu do transmisji PGE Ekstraligi zostaną wprowadzone dane z telemetrii, które będą przekazywane do widza w czasie rzeczywistym, a w parku maszyn pojawią się kamery bezprzewodowe, które umożliwią pokazanie większej liczby szczegółów oraz materiałów zakulisowych. Ponadto w meczach rundy finałowej zastosowana będzie dodatkowo bezprzewodowa kamera typu “line cam” zawieszona nad torem.

LVBET

4 odpowiedzi

  1. No i super. Jeszcze tylko Daria za Majewskiego, jako osoba prowadząca studio i pożegnanie na stałe experta Mirosława i wróci stary, dobry speedway w C+.

  2. Wielka forma poparta wice mistrzostwem naszego Jarka spowodowała, że ranga ekstraligi urosła niczym słynne NBA. Najlepsza liga świata z najlepszym zawodnikiem – POLAKIEM

     

    WYCHOWANKIEM naszym Jarkiem.Dziękujemy ci Jarek i jesteśmy dumni.Ligę w pył rozniesiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.