Witold Skrzydlewski. Foto: JAREK PABIJAN
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnią niedzielę odbył się Mecz Narodów w Łodzi. Pojawiało się wiele głosów, że będzie to w pewien sposób casting dla zawodników mogących potencjalnie wzmocnić drużynę Orła, która bardzo słabo weszła w sezon. Skomentować to postanowił prezes łódzkiego zespołu – Witold Skrzydlewski.

 

Największą gwiazdą wydarzenia niewątpliwie był Dominik Kubera. Nie zabrakło również zawodników miejscowej drużyny, a także tych poszukujących okazji do pokazania się działaczom polskich zespołów. Do tej ostatniej grupy należą chociażby Mathias Pollestad i Adrian Gała. Ich nazwiska najczęściej wymieniało się w kontekście wzmocnienia łódzkiego klubu. Plotki o tym, że Mecz Narodów był castingiem dla niektórych zawodników zdementował prezes drużyny.

Żużel. Skrzydlewski odda klub nawet bezdomnemu! „Nerwowości nie ma” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

– Żadnych testów nie robiliśmy. To był Mecz Narodów, czyli świetna zabawa, stadion pełen ludzi i to wszystko. Nie zamierzam wzmacniać drużyny w najbliższym czasie – skomentował Witold Skrzydlewski.

Może być to niepokojąca wiadomość dla łódzkich kibiców. Ich ulubiona drużyna zamyka na ten moment tabelę Metalkas 2. Ekstraligi, nie mając na swoim koncie żadnego punktu. Najbliższy mecz łodzianie rozegrają w Ostrowie Wielkopolskim, ale mało kto liczy na zwycięstwo gości w tym spotkaniu. Kluczowy może się okazać domowy mecz z Energą Wybrzeżem Gdańsk, który jest zaplanowany na 26 maja.

Żużel. Landshut prawie wysprzedane! Emocji, piwa i golonki nie zabraknie – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Utalentowany junior z zagranicznym kontraktem! Pojedzie w drużynie z Mistrzem Świata! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)