Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
fot. Sandra Rejzner/PSŻ Poznań
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

 

17 lipca zespół PSŻ-u Poznań zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z drużyną Polonii Piła. Niewykluczone, że szyki gospodarzom „pomiesza” delikatnie   poznański działacz, który całkiem legalnie mecz może spędzić w parkingu rywali a jak wiadomo to tam zapadają najważniejsze decyzje podczas meczu.

 

Wszystko za sprawą licytacji na rzecz chorego Pawła Romejko. Jej przedmiotem jest właśnie towarzyszenie zawodnikowi Polonii Piła, Maticowi Ivacicowi podczas meczu z Poznaniem w parkingu. Oferta złożona przez Jakuba Kozaczyka jest obecnie najwyższa i wypada tylko czekać aż przebiją ją sami Pilanie. 

– Jako Poznań pomagamy zawsze chętnie choć nie zawsze się z tym afiszujemy. Chętnie obejrzę mecz z Maticem. Wspomogę Pana Pawła Romejko któremu życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia a przy okazji może się coś podpatrzy ciekawego u rywali. Jestem jednak przekonany że do tak niecodziennej sytuacji nie dojdzie i trochę się z Pilanami policytuję  – komentuje ze śmiechem Jakub Kozaczyk, działacz PSŻ Poznań. 

Licytować aukcję można tutaj