Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Rafael Wojciechowski. Foto: Ola Gandurska, Start Gniezno
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Potwierdziły się informacje, o których mówiło się od dłuższego czasu. Rafael Wojciechowski nie będzie pełnił roli menadżera Aforti Startu Gniezno w kolejnych rozgrywkach. Opiekun ekipy z pierwszej stolicy Polski poprowadzi drużynę z pierwszej stolicy Polski już tylko w meczach kończących rundę zasadniczą na zapleczu PGE Ekstraligi.

 

Zmiana menedżera w Aforti Starcie była możliwa już przed sezonem 2021. Ostatecznie Wojciechowski pozostał na stanowisku i chciał wprowadzić gnieźnian do fazy play-off eWinner 1. Ligi. W wywiadzie z naszym portalem z końcówki czerwca przyznał, że jeśli drużyna nie awansuje do najlepszej czwórki, to pożegna się z funkcją menadżera.

– Ten sezon nam się nie ułożył. Jedyne co chcemy zrobić to godnie pożegnać się z naszą publicznością w derbach z Ostrowem Wielkopolskim. Będzie to także moje pożegnanie w roli menadżera sportowego. Chciałbym więc na zakończenie odnieść takie zwycięstwo w Gnieźnie. Zmobilizuję drużynę, abyśmy zrobili wszystko, żeby się godnie pożegnać – zapowiedział Wojciechowski w rozmowie z mediami klubowymi.

Dodajmy, że poza starciem z Arged Malesą, gnieźnianie zmierzą się również z Orłem Łódź. Starcie z ostrowianami zaplanowane jest na 1 sierpnia. Pojedynek na Moto Arenie Aforti Start odbędzie się dwa tygodnie później.