Główny partner portalu

Żużel. Tajemniczy wpis Jakuba Krawczyka okazał się… żartem ze strony klubowego kolegi

Jakub Krawczyk. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W poniedziałkowe popołudnie junior Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Jakub Krawczyk, zamieścił w social mediach tajemniczy wpis mówiący o pożegnaniu z beniaminkiem PGE Ekstraligi. Po kilku minutach „pożegnanie” zniknęło, a sam żużlowiec wyjaśnił, że… padł ofiarą żartu klubowego kolegi.

– Dziękuję za sezony w TŻ Ostrovia, czas na zmiany, niedługo poinformuję o nowym klubie – taka informacja pojawiła się na profilu Jakuba Krawczyka, która jednak po kilku minutach zniknęła. Bez wątpienia byłoby to spore osłabienie beniaminka PGE Ekstraligi. Junior w 26. biegach eWinner 1. Ligi zdobył 43 punkty, co daje mu średnią na poziomie 1,654 punktu na bieg.

Po paru chwilach kibice Ostrovii zostali uspokojeni, a sam zawodnik poinformował, że za całą sytuacją stoi klubowy kolega – Sebastian Szostak. Wszystko zostało obrócone w żart, a jak widać, nawet prezes świeżo upieczonego ekstraligowca nie miał tego za złe.

A z przymrużeniem oka można dodać, że wszystko wskazuje na to, że walka o skład formacji młodzieżowej w Ostrowie na sezon 2022 już się zaczęła.