Główny partner portalu

Dariusz Śledź.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie będzie zmiany na stanowisku opiekuna Betard Sparty Wrocław na sezon 2022. Klub poinformował bowiem, że kolejny rok we Wrocławiu spędzą Dariusz Śledź i Greg Hancock.

 

Śledź został trenerem Betard Sparty po serii sukcesów w Motorze Lublin. Zaraz po awansie z Koziołkami do PGE Ekstraligi w sezonie 2018 szkoleniowiec zamienił lubelski zespół na ekipę ze stolicy Dolnego Śląska. Hancock natomiast został konsultantem ds. szkolenia przed tegorocznymi rozgrywkami.

– Formuła, na którą postawiliśmy w sezonie 2021 się sprawdziła. Jesteśmy zadowoleni z postępów jakie robią nasi zawodnicy. W drużynie panuje doskonała atmosfera, a wyniki jakie osiągnęliśmy w rundzie zasadniczej mówią same za siebie – ocenia Andrzej Rusko, prezes WTS. – Darek i Greg to doskonali fachowcy, którzy na co dzień żyją tym sportem. Decyzja o przedłużeniu tej współpracy była jedną z najłatwiejszych jakie podejmowaliśmy w ostatnich latach – dodaje.

Przypomnijmy, że podczas pracy z zawodnikami Betard Sparty Śledź zdobył dwa medale Drużynowych Mistrzostw Polski (srebrny i brązowy). Przed tegoroczną fazą play-off spartanie uchodzą natomiast za największych faworytów do tytułu.