Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sprawa wybudowania odwodnienia liniowego na torze w Lesznie dominuje ostatnio w żużlowych mediach. Wciąż nie jest pewne, kiedy rozpoczną się prace nad inwestycją na stadionie im. Alfreda Smoczyka, a co za tym idzie, maleją szanse na to, że Fogo Unia szybko rozpocznie treningi na domowym obiekcie. Co ciekawe, pomocną dłoń do leszczynian wyciągnęła ekipa z Gniezna.

 

Aforti Start zaproponował Fogo Unii wspólne treningi na stadionie przy Wrzesińskiej. Gnieźnianie od lat słyną z tego, że dość szybko wyjeżdżają na tor przed sezonem i chętnie udostępniają swój obiekt innym zawodnikom.

Warto dodać, że na domowym stadionie Aforti Startu trwają już pracę nad powstaniem odwodnienia liniowego. Gnieźnianie, choć byli jednym z zaledwie trzech klubów, które otrzymały licencje zwykłe, postanowili nie czekać z tą inwestycją.

Podopiecznym zarówno Błażeja Skrzeszewskiego, jak i Piotra Barona do sezonu pozostały trzy miesiące. Leszczynianie rozpoczną ekstraligowe zmagania od wyjazdowego meczu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Startujący w eWinner 1. Lidze Aforti Start uda się z kolei na pojedynek z Stelmet Falubazem Zielona Góra.