Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Tai Woffinden. fot. Jędrzej Zawierucha
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już w najbliższą niedzielę, 22 maja o 19.15 Stadion Olimpijski we Wrocławiu ugości zawodników z Gorzowa, brązowych medalistów PGE Ekstraligi 2021. Na jakie składy zdecydowali się zwierzchnicy obu ekip?

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Moje Bermudy Stal w ubiegłym sezonie sięgnęła po brązowe medale w ubiegłorocznych rozgrywkach. Obecnie, po pięciu ligowych kolejkach, także zajmuje trzecie miejsce. Awizowany skład wskazuje na to, że nadwarciańska ekipa uda się do Wrocławia w najsilniejszym zestawieniu. Dopiero treningi zdecydują jednak czy pod „jedynką” zobaczymy Szymona Woźniaka czy Wiktora Jasińskiego.

Wrocławianie, mistrzowie z ubiegłego sezonu, mają trudne wejście w sezon. Na koncie mają przegrane w Grudziądzu i Lesznie, a także bolesną lekcję z Częstochowy i zajmują „tylko” piątą pozycję w rozgrywkach. W składzie gospodarzy tradycyjnie już będzie sporo kreślenia podczas meczu. Pod „dziewiątką” mamy bowiem zastępstwo zawodnika, a pod „dziesiątką” Mateusza Panicza, za którego wskakiwał będzie Dan Bewley.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław: 9. zastępstwo zawodnika, 10. Mateusz Panicz, 11.Tai Woffinden, 12. Gleb Czugunow, 13. Maciej Janowski, 14. Bartłomiej Kowalski, 15. Michał Curzytek

Moje Bermudy Stal Gorzów: 1. Szymon Woźniak, 2. Anders Thomsen, 3. Martin Vaculik, 4. Patrick Hansen, 5. Bartosz Zmarzlik, 6. Mateusz Bartkowiak, 7. Jakub Stojanowski