Główny partner portalu

Żużel. Stal – Apator: Stanisław Chomski zamieszał w parach (awizowane składy)

Stanisław Chomski. Foto: Radek Kalina/Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W piątek, 28 maja, na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się mecz pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów, a eWinner Apatorem Toruń. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.

 

Gospodarze przystąpią do rywalizacji po niespodziewanej porażce na własnym stadionie z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Trener gorzowian – Stanisław Chomski – postanowił zmienić układ par w stosunku do ostatniego meczu. Tym razem zawody otworzy para Szymon Woźniak – Martin Vaculik. Polak rozpocznie rywalizację z pól wewnętrznych. Kapitan zespołu – Bartosz Zmarzlik – został ustawiony pod numerem trzynastym. W biegu trzecim wychowanek Stali pojedzie w parze z Marcusem Birkemose, który zastąpił w składzie Rafała Karczmarza. W biegu czwartym z młodzieżowcem pojedzie Anders Thomsen.

Z kolei dla torunian będzie to drugi wyjazd z rzędu. W Lublinie eWinner Apator uległ Motorowi Lublin 39:51. Jedyną zmianą w porównaniu z meczem w województwie lubelskim jest zastąpienie pod numerem trzecim Karola Żupińskiego Petrem Chlupacem. W biegu otwarcia Apator będzie reprezentowany przez Adriana Miedzińskiego oraz Petra Chlupaca (w domyśle Roberta Lamberta). W biegu czwartym Chris Holder stworzy duet z Krzysztofem Lewandowskim.

7. kolejka PGE Ekstraligi – piątek, 28 maja, godzina 20:30 – transmisja: Eleven Sports 1

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal: 9. Szymon Woźniak 10. Anders Thomsen 11. Martin Vaculik 12. Marcus Birkemose 13. Bartosz Zmarzlik 14. Kamil Nowacki 15. Wiktor Jasiński

eWinner Apator: 1. Adrian Miedziński 2. Paweł Przedpełski 3. Petr Chlupac 4. Chris Holder 5. Jack Holder 6. Krzysztof Lewandowski 7. Justin Stolp