Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Hit 7. kolejki PGE Ekstraligi nie rozpocznie się planowo. Ze względu na stan nawierzchni, mecz nie może wystartować o godz. 19.15. Sędzia Michał Sasień i komisarz toru zarządzili dodatkowe prace torowe.

 

Pojedynek Koziołków ze Spartanami długo stał pod znakiem zapytania. W Lublinie długo padało i znów pojawiało się pytanie, jaki tor czeka na zawodników po zdjęciu plandeki. Na szczęście pogoda się poprawiła i w Lublinie zaczęły się prace.

Żużel. Dudek uchronił Anioły przed… szarżą Falubazu! Gorący mecz w Toruniu! (RELACJA) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. W końcu dostał szansę i… pojechał do szpitala. Wielki pech żużlowca Falubazu – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Podczas wejścia Tomasza Dryły i Dawida Stachyry z Canal Plus Sport widać było, że na torze pracuje wiele osób. Co ciekawe, w prace przez pewien czas zaangażowali byli nawet wspomniani komentatorzy. Na ten moment najważniejsze wieści są takie, że mecz się odbędzie.

Jak przekazał arbiter Michał Sasień, o 19.30 zawodnicy mają przejść się po torze, potem zaplanowana jest próba toru. Start zawodów przewidywany jest na godz. 20.

AKTUALIZACJA. 19.30

Jak przekazał Łukasz Benz, tor został odebrany jako regulaminowy.