Grand Prix Polski w Warszawie fot. Taylor Lanning
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podobnie jak w poprzednich latach, firma motoryzacyjna BOLL jest partnerem Speedway Grand Prix w Warszawie. Z tej okazji przygotowała ona dla kibiców bardzo ciekawe atrakcje, które będą dostępne w oficjalnej fanzonie przed zawodami.

 

W tym roku BOLL znów przygotuje przed warszawską rundą mistrzostw coś ciekawego dla fanów speedwaya. Nie zabraknie spotkań z zawodnikami, którzy są wspierani przez firmę. Co jeszcze czeka fanów na błoniach Stadionu Narodowego?

– Strefa będzie funkcjonowała od jutra, od godziny 13 przy PGE Narodowym. Nasza strefa będzie miała kilka punktów dla kibiców. W pierwszym z nich wykonawca kasków dla naszego teamu będzie na żywo „wykańczał” kask dla naszego nowego członka teamu, którego ogłosimy właśnie podczas funkcjonowania strefy. W drugiej części będzie specjalny warsztat w którym ze swoim teamem „kulisy” mechaniki będzie zdradzał Bartosz Bańbor, który zastąpi Piotra Pawlickiego. Z racji awansu do SEC Challenge nie może być on w sobotę obecny – mówi nam dyrektor marketingu Boll, Marcin Obara.

W fanzonie nie zabraknie również pozażużlowych gwiazd. Można śmiało powiedzieć, że w strefie BOLLA będziemy mieli „kącik muzyczny”.

– W kolejnej „stacji” występowała będzie popularna DJ-ka oraz tik-tokerka Ewa Zawada, która pod nasze wydarzenie nagrywa specjalny utwór. Tradycyjnie pojawią się wszyscy nasi zawodnicy, od których będzie można zdobyć autografy czy gadżety. Nie zabraknie specjalnej ścianki do zdjęć z wirtualnymi zawodnikami teamu Boll. Z pewnością można powiedzieć, że sporo się będzie działo i serdecznie zapraszamy wszystkich fanów żużla – dodaje.

Strefa Boll: Błonia Stadionu Narodowego, sobota, 11.05, godzina od 13 do 18.30.

#współpraca reklamowa