Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Sędziowie także pomagają Ninie Słupskiej. Na licytacje trafiło mnóstwo interesujących przedmiotów

Środowisko żużlowe od kilku tygodni stara się pomóc Ninie Słupskiej. Bratanica sędziego Pawła Słupskiego choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni, i musi przejść niezwykle kosztowną terapię genową. Do zbiórki środków na leczenie dziewczynki dołączyli również arbitrzy czarnego sportu, którzy przekazali na licytacje bardzo ciekawe przedmioty.

Plastron Andreasa Jonssona z meczu Polska – Reszta Świata z 2015 roku, kurtka reprezentacji Polski otrzymana od Marka Cieślaka, w której zdobył Drużynowy Puchar Świata w Manchesterze w 2016 roku, czy własnoręczne rzeźby Krzysztofa Meyze. Te oraz wiele innych pamiątek można teraz znaleźć na specjalnej grupie Facebookowej.

 – Zachęcam wszystkich do udziału w licytacjach. Wspólnymi siłami na pewno możemy zrobić więcej – mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ. – Arbitrzy nie tylko przekazali fantastyczne przedmioty, ale także pokazali solidarność, a przede wszystkim chcą pomóc Ninie – dodaje Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi.

Dodajmy, że póki co udało się uzbierać nieco ponad milion złotych na terapię genową dziewczynki. Do uzbierania pełnej kwoty, wynoszącej 9 milionów złotych, wciąż brakuje jednak bardzo dużo, więc gorąco zachęcamy do udziału w licytacjach.

Przedmioty i aukcje sędziów żużlowych:

UWAGA! BY SWOBODNIE OGLĄDAĆ I BRAĆ UDZIAŁ W LICYTACJACH, NAJPIERW NALEŻY DOŁĄCZYĆ DO FACEBOOKOWEJ GRUPY “Nineczka Kropeczka SMA – licytacje” (KLIKNIJ W TEKST, BY PRZEJŚĆ DO GRUPY)

Bartosz Ignaszewski – plastron z meczu Polska – Reszta Świata z 2015 roku Andreasa Jonssona i historyczny proporczyk Unii Leszno.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Tomasz Fiałkowski – plastron GTŻ-u Primus Grudziądz z 2003 roku z autografami Wojciecha Żurawskiego, Pawła Staszka, Piotra Markuszewskiego oraz Roberta Kempińskiego.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Paweł Palka – pamiątkowy talerz klubu KSM Krosno. Talerz w kolorach klubu (żółto-czerwony) z logo klubowym. Wygrawerowana nazwa klubu oraz data: “Krosno 12.02.2010”. Talerz ma średnicę 37 cm, zapakowany w oryginalne pudełko, oryginalna szarfa za zdobycie tytułu I Vice-mistrza Federacji Stal na żużlu z 1973 roku. Szarfa po rozłożeniu ma długość ok 170 cm, gogle żużlowe z lat 90-tych używane przez zawodników Włókniarza Częstochowa. Gogle marki UVEX w stanie bardzo dobrym, bez uchwytów na „zrzutki”, oryginalny afisz zawodów żużlowych Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Stadion Śląski Chorzów 1979 rok. Afisz w stanie bardzo dobrym (niewielkie rozdarcie u dołu). Nigdy nie przyklejany, bez podlepek. Wymiary 97 x 67 cm.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Rafał Kobak – kurtka reprezentacji Polski otrzymana od Marka Cieślaka, w której zdobył Drużynowy Puchar Świata w Manchesterze w 2016 roku (fizycznie taką kurtkę miał na sobie podczas wspomnianych zawodów) oraz książka “Pół wieku na czarno” z dedykacją od Marka Cieślaka.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Grzegorz Sokołowski – zestaw odzieżowy sędziego (marynarka, koszula, t-shirt, kurtka/polar), list gratulacyjny – lider rankingu sędziów sportu żużlowego w sezonie 2019, Ilustrowane opracowanie pt. “70 lat Polskiego Związku Motorowego” (ok. 270 stron).

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Krzysztof Meyze – marynarka sędziego, własnoręcznie wykonane rzeźby w drewnie, koszulka z meczu charytatywnego dla Tomasza Golloba.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Marek Wojaczek – książka “Granatowomarynarkowe zapiski” z autografem + koszula i kurtka z logo FIM używane na zawodach międzynarodowych.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Artur Kuśmierz – obracalny/przesuwalny kalendarz wydany z okazji FIM Speedway Grand Prix na lodzie – Togliatti z autografem sędziego.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Piotr Lis – nowe i oryginalnie zapakowane słuchawki Jabra Halo Fusion (zestaw słuchawkowy z funkcją Bluetooth, który płynnie przełącza pomiędzy odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów), proste sterowanie jednym przyciskiem i wygodny styl noszenia sprawiają, że Halo Fusion oferuje lekkie i praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć łatwy dostęp do rozmów telefonicznych i muzyki podczas m.in. joggingu, wiosłowania, jazdy na motorze i ogólnie używania ich w każdej porze.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Remigiusz Substyk – plastron Nickiego Pedersena z Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego z 2018 roku i program z tych zawodów.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Ryszard Bryła – koszula i koszulka polo komisarza technicznego, koszulka polo sędziego dwie sztuki, odznaka członkowska i brelok ze szkła grawerowanego Stowarzyszenia Sędziów Żużlowych, puchar – Unijne Żużlowe Talenty Europy – Wawrów 2004 rok, kubek – FIM Złote Trofeum 125cc – Toruń 2016 rok.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO POSTA Z LICYTACJĄ

Zbiórkę na rzecz Niny Słupskiej można także wesprzeć w tym miejscu.

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.