Sprawdza się czarny scenariusz dla niemieckiego żużla. Dzisiaj odwołano kolejne zawody. Nie odbędzie się zaplanowany w Gustrow, Osterpokal czyli turniej wielkanocny.
Nasze nadzieje do końca były duże. Mieliśmy nadzieję że przeżyjemy z Wami w końcu zawody na naszym stadionie. Niestety pandemia nie ustępuje w związku z tym musimy po raz drugi z rzędu odwołać Osterpokal. Jedncześnie wierzymy i mamy nadzieję że spotkamy się na stadionie w Zielone Świątki – napisał klub w oświadczeniu dla kibiców.
Trudno wierzyć aby rozegranie jakiegokolwiek turnieju w Zielone Świątki było możliwe. Wedle najnowszych doniesień lockdown w Niemczech ma potrwać co najmniej do maja. Nie można również przypuszczać że nawet po jego zakończeniu rząd niemiecki natychmiast dopuści do udziału kibiców w imprezach sportowych. Najprawdopodobniej będzie to drugi sezon z rzędu w Niemczech kiedy kibice żużla będą musieli obejść się „smakiem” i co najwyżej korzystać z przekazów internetowych.
pisze jak pisze, czesto bledy zdarzaja mi sieale nie jestem polonistyznie wyksztalcony, jednka od osob ktore pisza zawodowow wymagac mozna bardzej polskiego stylu. tytulu bardziej po polsku nie dalo sie napisac?
Żużel. Janowski pojedzie lepszy sezon? Odzyskał pasje do żużla!
Żużel. Miał być remont stadionu, a będzie… aquapark! Kibice wściekli na prezydenta!
Żużel. Hansen mówi o trudach związanych z powrotem na motocykl. „Kompletnie nie czułem siodełka”
Żużel. Czech nie chce być rezerwowym! Ma jasny cel na nowy sezon
Żużel. Mauer ratuje niemiecki żużel? Tak ma wyglądać Bundesliga 2025!
Żużel. Zapadła decyzja w sprawie stadionu Orła! Jest przełom!