Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Bydgoszczanie nie będą miło wspominali wyjazdu do Poznania. Abramczyk Polonia przegrała na terenie #OrzechowaOsada PSŻ-u 42:48, a do tego po dwóch biegach nie mogła korzystać z usług Kaia Huckenbecka. Na szczęście Niemcowi nic poważnego nie dolega. Tomasz Bajerski zdradził, że jutro zawodnik będzie trenował.

 

 

Do upadku niemieckiego uczestnika cyklu Grand Prix doszło w wyścigu piątym. Niemiec upadł na trzecim okrążeniu. W kolejnych biegach zawodnika już nie oglądaliśmy na torze. Najpierw zmienił go Olivier Buszkiewicz, a potem Krzysztof Buczkowski.

– Kaia po upadku troszeczkę bolała głowa. Doszliśmy do wniosku, że jego zdrowie jest ważniejsze niż cokolwiek. Dlatego był zastępowany. Jest z nami w parkingu. Jedzie spokojnie do Bydgoszczy. Jutro będzie trenował. W niedzielę jedzie normalnie – wyjaśnił Tomasz Bajerski.

Kibice Abramczyk Polonii mogą zatem odetchnąć z ulgą. W niedzielę bydgoszczan czeka wyzwanie na domowym obiekcie. Na teren Gryfów przyjedzie niepokonany do tej pory Innpro ROW Rybnik.

Żużel. Chce powtórzyć… „Kac Vegas”. Nie obchodzi go, co mówią ludzie – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Co za popis Czugunowa! Ostrowianie wyrwali wygraną Orłowi! (RELACJA) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)