Główny partner portalu

fot. Jakub Malec / RzTŻ Rzeszów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nadchodzą lepsze czasy dla żużla w Rzeszowie. W rozgrywkach drugiej ligi żużlowej zespół będzie startował pod nową nazwą. Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe pozyskało dwóch sponsorów i porozumiało się ze ZKS Stalą, co oznacza, że do drugiej ligi przystąpi jako 7R Stolaro Stal Rzeszów.

– Nazwa naszej drużyny jest konsekwencją aktywności marketingowej naszego Klubu i podpisania umów sponsorskich z firmami 7R S.A. i Stolaro.pl o wspieraniu przez nie działalności sportowej naszego klubu w tym roku, w tym wejściu w nazwę naszej drużyny – poinformowali rzeszowianie.

Co chyba najważniejsze, do ligi powraca Stal Rzeszów! – Z satysfakcją pragniemy również poinformować, że zgodę na używanie w nazwie naszej drużyny nazwy Stal wyraził Zarząd ZKS Stal Rzeszów. Reaktywując w 2019 roku żużel w Rzeszowie podkreślaliśmy, że chcemy kontynuować tradycje żużlowe w naszym mieście, które zbudowali swoimi wielkimi sukcesami na torach krajowych i zagranicznych reprezentanci Stali. Na mocy podpisanego z ZKS Stal porozumienia zostało to także formalnie uregulowane – czytamy w klubowym komunikacie.

– To także ukłon w kierunku naszych wiernych kibiców, którzy identyfikują się ze stalowskim speedwayem i z pewnością liczą na sportowy awans naszej drużyny. Jest to dla nas duże sportowe wyzwanie. Razem z naszymi zawodnikami dołożymy starań, aby mu sprostać. Pragniemy dodać, że nazwa naszego stowarzyszenia nie ulega zmianie – dodaje RzTŻ.