Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. speedwaygp.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Turniej Grand Prix w Cardiff to jedna z ulubionych imprez żużlowych kibiców. Wiele wskazuje na to, że w tym roku po trzech lat przerwy zmagania wrócą na Principality Stadium. W sprzedaży pojawiły się już wejściówki na to wydarzenie.

 

W 2020 i 2021 roku zorganizowanie turnieju na obiekcie w Cardiff było niemożliwe z uwagi na pandemię koronawirusa. Teraz Wielka Brytania decyduje się na mniejsze restrykcje. Powrót czołowych przedstawicieli do stolicy Walii jest więc bardzo możliwy.

Obiekt został podzielony na osiem kategorii cenowych. Wejściówki na 7. rundę tegorocznego cyklu rozpoczynają się od 20 funtów. Bilety na najlepsze miejsca kosztują z kolei 110 funtów.

Co ważne, zmagania zawodników walczących o indywidualne mistrzostwo świata nie są jedyną żużlową imprezą, która odbędzie się w Cardiff w drugi weekend sierpnia. Dzień po zmaganiach w Grand Prix odbędzie się jedna z rund SGP 2, czyli indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Wejściówki obowiązują na oba wydarzenia.

Przypomnijmy, że ostatnim zwycięzcą rundy Grand Prix w Cardiff jest Leon Madsen. Na podium turnieju rozegranego w 2019 roku stanęli także Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik.