Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Od kilkudziesięciu godzin wiadomo już, że Bartłomiej Kowalski nie trafi do Moje Bermudy Stali Gorzów. Junior, choć miał dopięte szczegóły umowy w ekipie znad Warty, postanowił wybrać Betard Spartę Wrocław. W związku z tą sytuacją żółto-niebiescy muszą zatrzymać w swoich szeregach Mateusza Bartkowiaka.

 

Bartkowiak poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w ZOOleszcz DPV Logistic GKM-ie Grudziądz. Choć 18-latek nie notował rewelacyjnych wyników (średnia 0,872 punktu na bieg), to władze ekipy z Hallera 4 były bardzo zainteresowane ponownym ściągnięciem zawodnika. Wypożyczenie juniora było dla siódmej drużyny poprzedniego sezonu szczególnie istotne po odejściu do eWinner Apatora Denisa Zielińskiego.

Na ten moment wszystko wskazuje jednak na to, że przygoda Bartkowiaka z Gołębiami trwała tylko rok. Zawodnik liczył, że spędzi kolejny sezon w Grudziądzu, ale gorzowianie zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić na wypożyczenie. Stal nie będzie już szukać żadnych zawodników na giełdzie transferowej, skupi się na rozmowach ze swoim wychowankiem.

Przypomnijmy, że działacze i sztab szkoleniowy Moje Bermudy Stali już od ostatnich dni września byli przekonani, iż mają zamknięty skład. Klub miał wzmocnić słabsze punkty z sezonu 2021 i ściągnąć Patricka Hansena oraz wspomnianego Kowalskiego. Teraz jest już jasne, że wzmocniona zostanie tylko gorzowska formacja U-24.