Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Michael Jepsen Jensen zaliczył bardzo udany powrót do PGE Ekstraligi. Duńczyk był jasnym punktem ZOOleszcz GKM-u w przegranym starciu w Lublinie, a w jednym wyścigu zdołał wygrać nawet z samym Bartoszem Zmarzlikiem. 

 

„Liglad” stanął przed trudnym zadaniem. Praktycznie z marszu wskoczył do składu Gołębi i od razu udał się z drużyną do „jaskini lwa”. Mało kto właściwie spodziewał się, że Jepsen Jensen jest w stanie powalczyć w Lublinie o dobre punkty, patrząc na to, że nie łapał się do składu walczącego o utrzymanie w Metalkas 2. Ekstralidze #OrzechowaOsada PSŻ-u Poznań. Duńczyk spisał się jednak doskonale – świetnie wychodził spod taśmy, a w swoim drugim starcie zdołał ograć Bartosza Zmarzlika.

– Szczerze mówiąc, powinienem wygrać również i te dwa pozostałe wyścigi. Nie pojechałem jednak na tyle twardo i zdecydowanie, na ile powinienem. Koniec końców, 5 punktów to niezły wynik. Dobrze tu znowu być – komentował Jepsen Jensen na antenie Eleven Sports.

Żużel. Tylko Mauger odmówił mu wywiadu. Jadł śledzia z Olsenem, pił piwo z Gundersenem (WYWIAD)

Żużel. Możliwy szybszy powrót Ratajczaka?! Bardzo dobre wieści

32-latek to zawodnik, który większość swojej kariery spędził w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wypadł z niej kilka lat temu, lecz jak sam przyznaje, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

– Oczywiście, że wciąż mam swoje marzenia. Ścigam się, bo chcę stawać się lepszy. W trakcie mojej kariery mierzyłem się z różnymi problemami. Daje sobie ostatnią szansę na powrót do czołówki i jeżeli nie pójdzie po mojej myśli, to po prostu zajmę się czymś innym. Lepszej okazji na powrót do Ekstraligi nie mogłem sobie wymarzyć. Parę dobrych występów ponownie może mi otworzyć wiele drzwi, na co bardzo liczę – podsumował Jepsen Jensen.

Żużel. Są wieści o Huckenbecku! Bajerski przekazał dobre informacje! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Chce powtórzyć… „Kac Vegas”. Nie obchodzi go, co mówią ludzie – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Z będącym w tak dobrej formie Duńczykiem kibice Gołębi optymistycznie mogą podchodzić do kwestii utrzymania, a nawet ewentualnych play-offów w tym sezonie. Najważniejsze dla GKM-u będą oczywiście mecze z NovyHotel Falubazem (u siebie) oraz Fogo Unią Leszno (na wyjeździe). Grudziądzanie nie są również bez szans w domowym starciu z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa, a także ebut.pl Stalą Gorzów.