Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Na czwartkowy wieczór zaplanowano zaległe spotkanie PGE Ekstraligi w Zielonej Górze. Rozpędzony NovyHotel Falubaz podejmie Krono-Plast Włókniarza Częstochowę. Kierownictwa obu drużyn podały już awizowane składy na to spotkanie.

 

Zielonogórzanie stawiają na dokładnie taki sam układ, który dał im arcyważne zwycięstwo przeciwko Betard Sparcie Wrocław. Jarosław Hampel pojedzie w parze z Rasmusem Jensenem, Przemysław Pawlicki z Janem Kvechem, a opiekować się juniorami znów będzie Piotr Pawlicki. Niewiadomą jest tylko nazwisko żużlowca pod numerem „16”. Raczej nie należy spodziewać się tam Michała Curzytka, który leczy kontuzję odniesioną w Toruniu. Najpewniej zestawienie uzupełni któryś z juniorów.

Żużel. Zerwali flagę i wywołali zamieszki! Jest zakaz wyjazdowy!

Na większe zmiany nie zdecydował się również Janusz Ślączka. Szkoleniowiec postawił na sprawdzone zestawienie w formacji seniorskiej. Zagadką jest z kolei to, kto ostatecznie pojawi się w formacji młodzieżowej. Awizowany pod numerem 7 jest Igor Nabiałkowski, lecz najprawdopodobniej zastąpi go ktoś z duetu Bartosz Śmigielski – Kajetan Kupiec.

Start czwartkowego spotkania zaplanowano na 20:00.

Żużel. Błyszczy w SEC i lidze. Już go nikt nie wyciągnie!

Żużel. Marion na walcu, duch Kołodzieja i straż z Apeldoorn, czyli powrót żużla do Ludwigslust (REPORTAŻ)