Główny partner portalu

fot. PSŻ Poznań
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

SpecHouse PSŻ Poznań przygotował dla swoich kibiców nie lada gratkę. W oficjalnym sklepie klubu można zaopatrzyć się w wyjątkowe zestawy gadżetów, które z pewnością skradną serce każdego fana Skorpionów.

 

Pierwszy zestaw kosztuje 99 złotych, a w jego skład wchodzi karton świąteczny z wypełnieniem (wymiar 37 x 26 x 10), kawa (200 gram – kawa świeżo palona, mielona, doskonały smak kawy dzięki ziarnom z Brazylii i Indii), herbata (70 g – migdałowo-cynamonowa), czapka z daszkiem (kolor czarny, logo haftowane regulowany rozmiar) oraz naklejka „Wspieram PSŻ Poznań” (średnia okoł 9 cm). Szczegóły w tym miejscu.

Opcja druga to dodatkowo bransoletka damska z logo (stalowe serce) oraz brelok „plastron” z logo (stal), a całość wyceniona jest na 149 złotych. Szczegóły w tym miejscu.

Co ważne, oferta jest ograniczona czasowo – do wyczerpania zapasów – zatem fani Skorpionów powinni się pospieszyć. Może jeszcze w ramach uzupełnienia prezentu świątecznego? Albo na dobre wejście w nowy rok, który może być dla PSŻ-u szczególny Wysyłka prowadzona tylko i wyłącznie poprzez paczkomaty InPost (brak możliwości odbioru osobistego).