Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wiele emocji wśród kibiców ZOOleszcz GKM-u Grudziądz wzbudziło spotkanie z NovyHotel Falubazem Zielona Góra. Oprócz skandalu związanego z podpaleniem bluz, Giekaemowcy postanowili „serdecznie powitać” swojego byłego zawodnika i kapitana – Przemysława Pawlickiego.

 

W związku z sytuacją w tabeli PGE Ekstraligi, niedzielny mecz miał ogromne znaczenie w kontekście utrzymania w elicie. Oliwy do ognia dodał fakt, że kibice obu drużyn – delikatnie mówiąc – nie przepadają za sobą, co można było usłyszeć oglądając transmisję bądź będąc na stadionie.

Żużel. Falubaz wyrywa bonus w Grudziądzu! GKM miał pełną pulę na tacy! (RELACJA)

Żużel. Skandaliczne zachowanie fanów GKM-u! Przyjechała… straż pożarna!

Podczas prezentacji zawodników kibice gospodarzy głośno gwizdali, gdy spiker czytał nazwiska rajderów Falubazu. Gdy nastał czas na wyczytanie starszego z braci Pawlickich, to z sektora dopingującego kibiców GKM-u słychać było głośne „wypier*****”. Ponadto w trakcie meczów wielokrotnie po biegach z udziałem Przemysława można było usłyszeć „ch** ci na imię, Pawlicki ch** ci na imię”.

Żużel. Zawrzało między komentatorami Canal Plus i Eleven Sports! Poszło o… Parnickiego

Wrogie nastawienie kibiców z województwa kujawsko-pomorskiego nie przeszkodziło mu w dobrej jeździe. Był najlepszym zawodnikiem Falubazu zdobywając 12 punktów i bonus znacząco przyczyniając się do obrony punktu bonusowego. Z pewnością mocno zniszczył humory kibicom klubu, dla którego startował w latach 2018-2022.

Żużel. Legendarny trener ruszy w rowerową trasę z kumplem z toru! „To dla mnie dużo zabawy”

Po zakończeniu meczu GKM uciekł ze strefy spadkowej i ma punkt przewagi nad ostatnią Unią Leszno. Falubaz nad leszczynianami ma tylko dwa punkty przewagi, ale w nadchodzące meczach będą mieli szansę solidnie zapunktować, zważając na wyniki pierwszej połowy rundy zasadniczej. Arcyważne spotkania będą miały miejsca w najbliższych dwóch kolejkach. 7 lipca Falubaz podejmie Unię Leszno, a dwa tygodnie później Byki będą gościć GKM. Mogą być to mecze decydujące o końcowych rozstrzygnięciach i każda z wymienionych drużyn będzie walczyć do upadłego o każdy punkt.