Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jason Bonsignore to znany w amerykańskim środowisku promotor żużla. W przeszłości sam uprawiał czarny sport, a także grał profesjonalnie w hokeja na lodzie, reprezentując między innymi barwy zespołu Edmonton Oilers w zawodowej lidze NHL.

Amerykański działacz żużlowy od roku 2017 coraz mniej angażuje się w speedway. W jego przypadku zwycięża pierwsza, hokejowa miłość. Ostatnio poinformował w swoich mediach społecznościowych, że zajmie się pracą w charakterze trenera hokeja na lodzie.

– Z podekscytowaniem ogłaszam że w nowym sezonie będę głównym trenerem zespołu Buffalo Stampede w lidze UPSHL. Nie mogę doczekać się nowego wyzwania – napisał żużlowy promotor w swoich mediach społecznościowych. 

Najważniejsze i pozytywne jest to, że Bonsignore żużla nie porzuca. W dalszym ciągu oprócz pracy w hokeju, ma zamiar działać na rzecz rozwoju żużla na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. A dodajmy, że w zawodach żużlowych rozgrywanych w USA wciąż bierze udział ojciec byłego gracza NHL, Gene Bonsignore, który ma już ponad… 70 lat!