Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zaplanowany na 1 czerwca pojedynek pomiędzy Innpro ROW-em Rybnik, a Energą Wybrzeżem Gdańsk oraz spotkanie Arged Malesy Ostrów z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań nie doszły do skutku w pierwotnym terminie przez niekorzystne warunki pogodowe. Dziś poznaliśmy nowe terminy zaległych spotkań 6. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi.

 

Oba te pojedynki odbędą się w sobotę 22 czerwca o godzinie 16:30. Mecz w Rybniku kibice będą mogli obejrzeć w Canal+ Online, a Derby Wielkopolski zostaną transmitowane w Canal+ Sport 5.

Żużel. Dobrucki zdecydował! Takim składem Polacy będą bronić tytułu

Poinformowano również o datach 9 kolejki. Możemy dostrzec, że Energa Wybrzeże podejmie zespół z Ostrowa w niedzielę 23 czerwca o godzinie 14:00. Oznacza to, że zawodnicy obu drużyn będą mieli niecałe 24 godziny na odpoczynek po poprzednim meczu! Transmisję tego spotkania przeprowadzi Canal+ Sport 5.

Żużel. Wypadek na treningu go zablokował. Powoli wraca do formy

Na ten moment drużyna znad morza zamyka tabelę z zaledwie 1 punktem meczowym. Do bezpiecznej pozycji brakuje im aż 3 punktów dlatego każde zwycięstwo będzie bardzo ważne w kontekście utrzymania. Ostrowianie z dorobkiem 8 oczek znajdują się na 3 miejscu i tylko kataklizm może im odebrać udział w fazie play-off.

Żużel. Ograł Janowskiego i Łagutę w kapitalnym stylu! Hurysz: Było super!

Żużel. Sparta nadal w kryzysie. Były zawodnik widzi jednak pozytywy