Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie na takie wieści wyczekiwaliśmy. Damian Ratajczak doznał poważnej kontuzji po upadku w lidze duńskiej. Zawodnik złamał kość udową. 

 

O wypadku juniora Fogo Unii wspominaliśmy na naszej stronie. Niedługo po nim na torze pojawiła się karetka, która zabrała młodzieżowca do szpitala. Od początku nieoficjalnie mówiło się o poważnym urazie podopiecznego Rafała Okoniewskiego.

Niestety wieści o złamaniu kości udowej się potwierdziły. Patrząc na podobne przypadki, zawodnika czeka długa przerwa od startów. Jutro ma on przejść operację w Esjbergu.

Żużel. Zderzyli się i zaliczyli upadki na ostatnich metrach. Są nowe wieści – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Jacek Ziółkowski: Najbardziej przeszkodzić może nam Apator (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Takie informacje oznaczają, że w najbliższym czasie leszczynianie będą musieli sobie radzić bez Janusza Kołodzieja i Damiana Ratajczaka. W piątek Byki pojadą na wyjazdowe starcie z Betard Spartą Wrocław. Obu zawodnikom życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!