Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W poniedziałkowy wieczór częstochowski klub przekazał szokujący komunikat. Z funkcją dyrektora sportowego drużyny pożegnał się Piotr Mikołajczak.

 

Mikołajczak dołączył do Krono-Plast Włókniarza przed startem obecnego sezonu. Częstochowski klub podaje, że zwolnienie ma związek z ostatnimi wydarzeniami. W trakcie meczów Mikołajczak pełnił funkcję kierownika drużyny, co może oznaczać, że został obarczony winą za sytuację z ostatniego meczu Lwów. Przypomnijmy, że podczas jednego z biegów do powtórki w regulaminowym czasie nie wyjechali Maksym Drabik oraz Mikkel Michelsen.

Pełny komunikat Włókniarza poniżej:

„Oświadczenie klubu na temat zakończenia współpracy z Piotrem Mikołajczakiem

Drodzy Kibice, Sponsorzy i Sympatycy Włókniarza Częstochowa,

Z dniem 8 lipca 2024 roku, Zarząd Włókniarza Częstochowa SA podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Piotrem Mikołajczakiem, pełniącym funkcję Dyrektora Sportowego oraz w trakcie meczów kierownika drużyny. Decyzja ta została podjęta w trosce o przyszłość i rozwój naszego klubu po wnikliwej analizie ostatnich wydarzeń.

Włókniarz Częstochowa dziękuje Panu Piotrowi Mikołajczakowi za jego dotychczasową pracę i zaangażowanie. Życzymy mu wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Klub zobowiązuje się do zachowania poufności wszelkich informacji wewnętrznych oraz unikania działań, które mogłyby zaszkodzić dobremu imieniu każdej ze stron. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Włókniarza Częstochowa SA”