Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Po krótkiej przerwie wracają zmagania w PGE Ekstralidze. Dziś czekają nas dwa spotkania z gatunku rywalizacji „Dawida z Goliatem”. Pomimo tego, że w pojedynkach ostrowian z lublinianami oraz częstochowian z grudziądzanami mamy zdecydowanych faworytów, w ofercie Fuksiarz.pl znajduje się wiele ciekawych zakładów na te starcia.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Motor Lublin – godz. 18

Kolejkę otworzy nam starcie zespołów z dwóch biegunów tabeli. Beniaminek nie dość, że na razie nie jest w stanie walczyć o punkty do tabeli, to jeszcze ma problemy kadrowe związane z kontuzjami Grzegorza Walaska i Filipa Hjelmlanda. Ostrowianie będą chcieli przełamać złą passę, ale dziś zadanie będzie szalenie trudne, bo rywalem będzie niepokonana drużyna. Motor kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i póki co nic nie wskazuje na to, aby miał się zatrzymać. Zespół doskonale się uzupełnia, a do tego do składu wraca dziś Dominik Kubera.

KURSY FUKSIARZA:

OSTRÓW WIELKOPOLSKI – 10.00

REMIS – 20.00

LUBLIN – 1.05

TE I WIELE INNYCH ZAKŁADÓW ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC W TEN LINK

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz – godz. 20.30

W tym spotkaniu upatrywano szans dla przyjezdnych do środowego wieczora. Wtedy z Danii napłynęły informacje o groźnym wypadku i kontuzji Nickiego Pedersena. Gołębie przyjadą więc do jaskini Lwów z potężną dziurą w składzie. Tutaj też faworyt wydaje się być jeden. Włókniarz będzie chciał potwierdzić, że odnalazł się już na domowym obiekcie i pewna wygrana z Betard Spartą Wrocław nie była dziełem przypadku.

KURSY FUKSIARZA:

CZĘSTOCHOWA – 1.01

REMIS – 20.00

GRUDZIĄDZ – 18.00

TE I WIELE INNYCH ZAKŁADÓW ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC W TEN LINK

Typy redakcji PoBandzie.com.pl na te spotkania:

TYP ŁUKASZA MALAKI:

Dziś gram na punkty ekip, które są skazywane na porażkę już przed meczem. Myślę, że żadna z księgowych nie będzie musiała aż tak bardzo łapać się za głowę po spotkaniach. Uważam, iż zarówno ostrowianie, jak i grudziądzanie przekroczą zaproponowane przez Fuksiarza bariery punktowe.

TYP BARTOSZA RABENDY:

Ja tradycyjnie już stawiam na zawodników i oby tym razem z lepszym skutkiem. Uważam, że mocno zapunktuje dziś większość żużlowców faworytów. Do moich typów wybrałem Kacpra Worynę, który w meczach w Częstochowie dwukrotnie i to ze znacznie mocniejszymi rywalami przywoził 10 punktów. Wierzę, że dziś po nieudanym meczu w Gorzowie jego wynik również będzie wysoki. Imponującą formę od początku zmagań prezentuje natomiast Wiktor Lampart. Jak na razie to najlepszy junior w lidze i myślę, że w Ostrowie także wykręci bardzo dobry rezultat.