fot. Julia Żurakowska/PoBandzie
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Sobotnie wiadomości zszokowały sporą część żużlowego środowiska. Właśnie wtedy potwierdziły się informacje, że w wypadku zginął były żużlowiec Stali Gorzów – Łukasz Kaczmarek. Podczas niedzielnego spotkania fani gorzowian uczcili jego pamięć.

 

Jak przekazał portal gorzowianin.com, w piątkowy wieczór w miejscowości Deszczno doszło do dachowania pojazdu typu buggy, którym poruszało się dwóch mężczyzn. Jeden z nich podczas wypadku wypadł z pojazdu i poniósł śmierć. Po tym dramatycznym zdarzeniu ustalono, że ofiarą okazał się być Łukasz Kaczmarek.

Środowisko Stali Gorzów nie zapomniało o oddaniu hołdu byłemu zawodnikowi podczas sobotniej potyczki z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa. Fani gorzowian wywiesili transparent upamiętniający byłego zawodnika. Kilka razy w trakcie meczu skandowali również jego imię oraz nazwisko.

Żużel. Thomsen show na Jancarzu! Włókniarz z dobrym wynikiem w Gorzowie (RELACJA) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

28-latek zadebiutował w lidze w 2012 roku. Do jego największych osiągnięć w karierze należało zdobycie wraz z klubem srebrnego medalu Drużynowym Mistrzostw Polski oraz wraz z Bartoszem Zmarzlikiem, Adrianem Cyferem i Łukaszem Cyranem złotego medalu młodzieżowych drużynowych mistrzostw (obecne DMPJ-y). Kaczmarek wystąpił także w 2014 roku w gorzowskiej rundzie Grand Prix, podczas której zdobył 2 punkty.

Żużel. Falubaz ma kosmicznego lidera! Hampel: Cieszy wygrany ostatni bieg. Walczyliśmy do końca – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Czas na powrót Łaguty i Sajfutdinowa do GP? Cieślak z jasnym stanowiskiem! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)